تاریخچه شرکت

 

 شرکت سیدک با هدف ارایه خدمات تخصصی نوین در زمینه صنایع مفتولی و نیز تولید بومی محصولی جدید، با بهره گیری از توان فنی ومهندسی داخلی خود در سال 1387 موفق به تولید سبد کابل شبکه در ایران گردید .

این شرکت مفتخر به کسب عنوان اولین طراح ، تولید کننده و مجری سیستم های نوین مهاربندی جهت کابل (Wire Mesh Cable Tray) و تنها دارنده گواهینامه  ایزو 9001 در ایران میباشد.

تولید سبد کابل بر مبنای بهینه سازی با استفاده از شیوه های کاملا مهندسی با طراحی های پیشرفته و با استفاده از مطرح ترین نرم افزارهای مرتبط موجب گردید است که سبدهای کابل این شرکت ضمن تحمل بیشتر سربار نسبت به نمونه های مشابه و نیز سینی کابل و نردبان کابل های موجود در بازار،از سهولت در نصب، زیبایی، استحکام و قیمت مناسبی نیز برخوردار باشند.
در واقع استفاده از این محصول میتواند باعث یک تحول عظیم در صنایع مختلف از جمله صنایع سنگین و سبک بالاخص زیر ساخت شبکه و مخابرات گردد.
نیاز مبرم کارفرمایان و پیمانکاران در پروژه های پسیو مراکز داده و مخابراتی به این محصول (سبد کابل) و نیز وجود مشکلات نصابان در نصب سیستم های مهاربندی سنتی و قدیمی مانند سینی و لدرهای کابل که گاها نصب این سیستم ها به دلیل استفاده از فرز و جوشکاری و نیز محدودیت های اجرایی آسیب های جسمانی به کارگران را با خود به همراه دارد، این شرکت را برآن داشت تا با طراحی و تولید سبد کابل ایرادات و مشکلات موجود را اصلاح و محصولی  مطابق با استانداردهای بین المللی و مشخصات فنی شرکتهای مطرح و صاحب نامی چون  کابلوفیل امریکا و لگراند فرانسه به صورت کاملا داخلی و بومی تولید و دسترسی به این محصول در ایران را ممکن و ارزنده نماید.

.